Skontaktuj się z nami: karolina@punktkrytyczny.pl (+48) 668-413-222

Tworzymy skuteczne strategie

Wykonujemy pracę u podstaw: odczytujmy potrzeby konsumentów i badamy jak lepiej do nich dotrzeć. Tworzymy strategie komunikacji marek i konsekwentnie wprowadzamy je w życie.

Zapewniamy jasny i atrakcyjny przekaz

Cel? Jasny i atrakcyjny dla odbiorców przekaz. Znamy się na brandingu, content marketingu i social mediach. Prowadzimy projekty od fazy koncepcyjnej, poprzez projektowanie graficzne i copywriting, aż po tworzenie gotowych stron i rozwiązań.

Analiza
Strategia
Wzrost
1

Zaczynamy od audytu możliwości oraz potrzeb. Oddzielamy rzeczy najważniejsze od mniej istotnych. Poszukujemy lepszych rozwiązań. Gromadzimy potencjał.

Analiza

2

Zmiany wprowadzamy konsekwentnie i rozsądnie. Lubimy porządek i dbamy o to, by każda strategia generowała wartość dla organizacji. Budujemy i systematyzujemy wizerunek marki.

Strategia

3

Umożliwiamy go i dbamy, aby był ciągły. Monitorujemy efekty przeprowadzonych działań. Analizujemy dane i wyciągamy wnioski.

Wzrost

Nasza oferta

  • Strategia komunikacji
  • Social media
  • Kampanie
  • Strony internetowe
  • Grafika i branding
  • Warsztat Strategiczny

podzielasz naszą filozofię?

Zacznijmy pracować nad twoją marką!

Wypełnij brief  skonsultuj projekt

Szybki kontakt

Każdego dnia, od poniedziałku do piątku, trzymamy telefon w zasięgu ręki, aby błyskawicznie odpowiedzieć na Twoje pytania i wątpliwości. Chętnie też porozmawiamy mailowo, jeśli chcesz wysłać nam brief lub swoje materiały. Daj nam się poznać i zaczynamy.

karolina@punktkrytyczny.pl

(+48) 668-413-222
ul. Mickiewicza 10, 40-092 Katowice
NIP: 9542477677 REGON: 241182750